Najsamčiernejší humor

Minulý rok sa v Bratislave zjavili Daniel Sloss a jeho „predskokan“ Kai Humphries so show „So?“Tento rok nás taktiež poctili so svojou show, ktorá sa volá „Now“. Ja osobne neviem k týmto Stand Upom ani nič napísať. Jednoducho sa smejete, smejete a smejete. Chlapci vás nenechajú si vydýchnuť.

Kai má perfektný typ humoru, ktorý pôsobí na obecenstvo veľmi pozitívne. Jeho jedinečnosť je v rozprávaní príbehov, zo svojho života. Podáva ich ako klasický príbeh, ktorý vyzerá, že nebude vôbec zaujímavý. Ale, Kai povie prvú vetu a začnete sa smiať a to pretrváva celú dobu ako stojí na pódiu.

Neskôr prichádza Daniel, iný humor, najsamčiernejší aký môže byť. Niekedy tak čierny, že sú ním ľudia zaskočení, pretože nepovažujú, danú vec za vtipnú. Ale haló?! Daniel Sloss je kráľ!! Stand Up je o tom, že neexistujú limity, o tom to je. Boli sme tam traja redaktori. Smiali sme sa celú dobu. A nič nám neprišlo za čiarou. Keď sa väčšina nesmiala, my traja sme si išli svoje. V hale bolo počuť len náš smiech a Daniela 😀 Naša redakcia má rada tvrdý humor, ktorý nemá koniec. Zážitok geniálny.

Bola som na ich show aj minulý rok a aj vtedy boli top top !! Tentokrát sme sa dostali do zákulisia, pokecali aj pred show aj po. Neuveriteľne sympatickí, mládenci. Po show idú medzi ľudí rozprávajú sa s nimi, fotia sa, vyobjímajú vás paráda. Neuveriteľne skromní chalani, ktorí sa naozaj tešia, keď niekoho rozosmejú.

Zhodnotili sme, že by sme ich chceli vidieť minimálne raz do mesiaca. Smiať sa dve hodiny ak nie viac, dodá naozaj energiu, nové baterky. A máme nový sen, keď budeme veľkí chceme byť Stand Upisti!! 😉

Žijeme len raz, tak sa zabavme a to poriadne. Redakcia Movie Dreamers. 🙂

Špeciálne ďakujeme Bibiane Grebeňovej Šedivej a Agentúre Kvas.

Autor: Simona

369 Celkové pozretia, 4 dnes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *