Jeden z najkrajších pocitov v živote.

Kto Vás oslovil do tohto filmu a prečo?

Na kasting má pozvala jedna z agentúr v ktorej som registrovaný. Pravdepodobne som sa režisérovi typovo hodil na rolu Bosakovho “nohsleda” …tak ma vybrali

Stotožnili ste sa s touto rolou?

Noschled je záporná postava, ktorá dodáva synovi bohatého hoteliéra autoritu, ktorú potrebuje mať aby sa cítil silnejší a nedotknuteľný. Aj napriek tomu, že nešlo o hovorenú rolu…bavila ma.

Ako sa Vám spolupracovalo s režisérom a hercami?

Všetci boli veľmi milí a priateľský a určite sa vždy rád v spomienkach vrátim k natáčaniu.

Už vo Vašich ôsmych rokoch sa o Vás hovorilo ako o začínajúcej, povedzme, že potencionálnej hviezde. V tej dobe ste hrali v rôznych seriáloch ako napr. Zita na krku. Teraz máte sedemnásť rokov a ste viac a viac obsadzovaní, takže sa dohady vyplnili. Čo vy na to?

Teším sa, a som vďačný za každú príležitosť, ktorú dostanem. Celková atmosféra spojená s natáčaním má napĺňa a každá príležitosť posúva ďalej. Mať možnosť robiť veci, ktoré nás bavia a majú zmysel, je jeden z najkrajších pocitov.

Plánujete študovať niečo spojené s filmom?

Zatiaľ som na strednej škole. Konkrétne na gymnáziu Frederica Garcíu Lorcu, španielsky bilingvál. A na vysokú školu chcem ísť na VŠMU v Bratislave. Je to jediná škola, na ktorej môžem študovať to čo má baví.

Aký máte obľúbený film?

Nemám toľko času pozerať televiziu, ale keď si ho nájdem, rád si pozriem vojnové a historické filmy- dokumenty a samozrejme aj rozprávky, pri ktorých si oddýchnem.

Autor: Simona & Jakub

899 Celkové pozretia, 2 dnes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *