Bridget jones po česky

Budúci týždeň (18.1.) nám do kín zavíta nová romantická česká komédia. My sme ju už mali možnosť vidieť, takže vám o nej, čo to porozprávame. Za jej vznikom stojí režisér Filip Renč a úspešná spisovateľka Halina Pawlowská, ktorá napísala k tomuto filmu scenár.

Snímka sa volá Zúfalé ženy robia zúfalé veci a rovnomenným názvom sa volá aj Pawlowskej kniha. Väčšinou býva kniha predlohou pre scenár, ale tu to bolo inak. Autorka nám prezradila, že popri písaní scenáru písala aj knihu. Viac informácií o tom ako Halina písala knihu nájdete v rozhovore, ktorý sa čoskoro objaví na Movie Dreamers. Takže sa máte načo tešiť.

Olga, hlavná hrdinka filmu, nám ukazuje ako plynie jej život. Je povedzme, že šmatlavá a tak sa neustále dostáva do rôznych vtipných situácií. Vidíme jej rôzne boliestky, slzičky a trapasy, ktoré ju stále prenasledujú. Pri ceste za jej vysnívaným životom, životnou láskou.

Od tohto filmu sa veľa očakávalo. Predsa, režisér Renč, neuveriteľne vtipná Pawlowská, skvelí herci,… Očakávania sa naplnili, aspoň moje. Ľahká, príjemná, vtipná a odpočinková komédia. Odhoďte na chvíľu stres za hlavu a oddajte sa vtipným našej hlavnej hrdinky.

P.S. Ak ste videli film Bridget Jones a páčil sa vám, tak táto komédia je vám ušitá na mieru.

Trailer:

Hodnotenie: 7/10

Autor: Simona

 

290 Celkové pozretia, 2 dnes

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *